Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390
3.03.2018 - XIX Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych "Na królewskim stole" w Zespole Szkół Gastronomicznych nr. 1 w Krakowie - Praktyczna Szkoła Zawodu
Proszę czekać…
logotypy UE

3.03.2018 – XIX Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych „Na królewskim stole” w Zespole Szkół Gastronomicznych nr. 1 w Krakowie

Na specjalne zaproszenie Pani Barbary Brewczyńskiej – Dyrektora Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie uczestniczyliśmy w XIX Małopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych. W konkursie udział wzięło 28 szkół, w tym 33 kucharzy, 14 barmanów i 18 kelnerów. Ogółem 79 uczniów z polskich i 7 szkół zagranicznych. Było nam niezmiernie miło, móc kibicować uczniom naszych zaprzyjaźnionych szkół w tak znakomitym konkursie, a należy podkreślić, że poziom był bardzo wyrównamy i wszyscy uczestnicy wykazali się znajomością rzemiosła oraz kunsztem w sztuce.

Dodaj komentarz