Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390
Warsztaty eksperckie w ZSG nr 1 w Krakowie - Praktyczna Szkoła Zawodu
Proszę czekać…
logotypy UE
spotkanie ekspertów

Warsztaty eksperckie w ZSG nr 1 w Krakowie

Spotkanie w gronie ekspertów

5 maja 2017 spotkaliśmy się w ZSG, aby podsumować dotychczasowe prace w ramach projektu Praktyczna Szkoła Zawodu. Eksperci z ZSG, ZSPS, WSIE oraz Fundacji PROAKTYWNI omówili opracowania dotyczące nowych rozwiązań, które powstają na podstawie doświadczeń partnera zagranicznego. Powoli dobiega końca faza przygotowawcza projektu, a już we wrześniu zacznie się testowanie. Wszystko zatem musi być dopięte na ostatni guzik.

Sporą część spotkania zabrało przygotowanie programu najbliższej wizyty studyjnej. Już niebawem, bo 14-17.05 będziemy gościć w Krakowie przedstawicieli Centro de Formación Profesional Altaviana

Dodaj komentarz