Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390
Wizyta studyjna partnerów projektu w Walencji 6-10.03.17 - Praktyczna Szkoła Zawodu
Proszę czekać…
logotypy UE
wizyta studyjna w Walencji

Wizyta studyjna partnerów projektu w Walencji 6-10.03.17

Spotkania i prezentacje w Centro de Formación Profesional Altaviana

Dzięki gościnności i świetnej organizacji Centro de Formación Profesional Altaviana udało się zapoznać ze stosowanymi przez nich rozwiązaniami, które będziemy adaptować do warunków polskich. Szczegółowo omówiono model tutoringu, budowania kluczowych kompetencji u uczniów oraz model współpracy między szkołą a pracodawcami. Był również czas na podziwianie piękna Walencji.

Wizyta w Centro de Formación Profesional Xabec

Kolejnym etapem wizyty było spotkanie w Centro de Formación Profesional Xabec. Stosowany tam model rozwoju kompetencji miękkich u uczniów oraz program rozwoju nauczycieli ma szansę być adaptowany do polskich warunków.

Dodaj komentarz